Pomiń nawigację

Ceny tłumaczeń

Tłumaczenia Pisemne Standardowy termin ponad 50 NS/NS Standardowy termin do 50 NS/NS Tłumaczenia ekspresowe (do 24h lub szybciej,według możliwości) /NS
Wszystkie dokumenty:
umowy, dokumentacje techniczne, prace dyplomowe, tłumaczenia książek, literatury, tłumaczenia korespondencji itd...
55 PLN 60 PLN 90 PLN

Tłumaczenia w kierunku CZ ---> PL: 60 PLN/NS. Tłumaczenia w kierunku PL --> CZ: 70 PLN/NS.

Stawka za tłumaczenie przysięgłe to 160 PLN/NS.

Bezpłatna wycena tłumaczenia

Aby otrzymać dokładną wycenę kosztu usługi, wystarczy przesłać swój tekst na nasz adres e-mailowy, a my niezwłocznie w odpowiedzi prześlemy kalkulację cenową zlecenia (jest to usługa całkowicie bezpłatna).

Podane ceny są cenami NETTO. Posiadamy rachunek bankowy w Polsce, dzięki czemu nie muszą Państwo wykonywać przelewów międzynarodowych.

Wystawiamy faktury VAT.

Tłumaczenie z j. angielskiego na j. czeski, z j. niemieckiego na j. czeski oraz z j. rosyjskiego na j. czeski i odwrotnie to koszt 80 PLN/NS.

Stawka dzienna za tłumaczenie konsekutywne wynosi około 900 PLN. Stawka godzinowa to 130 PLN. Minimalna jednostka rozliczeniowa to 4 godziny. Cena za dojazd własnym samochodem wynosi 1 PLN/km. Jeśli zapewniają Państwo transport własny, za czas spędzony w podróży pobieramy opłatę w kwocie 25 PLN/godz.

Stawka za tłumaczenie symultaniczne waha się od 1000 PLN/ dzień.

Korekta przez native speakera: 28 PLN/NS

Kalkulację cenową wykonujemy niezwłocznie (zazwyczaj w przeciągu godziny) a do tego zupełnie bezpłatnie.

W przypadku zamówień obejmujących ponad 50 NS istnieje możliwość uzyskania zniżki.

Sprawdź przybliżoną cenę jeszcze przed tłumaczeniem:

1 NS (normostrona) obejmuje 1800 znaków ze spacjami. Aby obliczyć ilość NS, za które będą Państwo płacili można skorzystać z aplikacji Microsoft Word. W programie Word 2007 można sprawdzić to w następujący sposób: Recenzja-->Sprawdzanie -->Statystyka wyrazów -->Znaki ze spacjami. Ilość znaków ze spacjami należy podzielić przez 1800, dzięki czemu uzyskają Państwo ilość NS. Ostateczną liczbę NS oblicza się na podstawie tekstu końcowego (przetłumaczony dokument). Różnica w liczbie znaków tekstu początkowego i końcowego może wynosić ok 15 %.

Wartość minimalna zlecenia to 90 PLN.

tłumacz języka czeskiego