Pomiń nawigację

Tłumacz przysięgły języka czeskiego – tłumaczenia przysięgłe czeski

Pozostajemy do dyspozycji każdego, kto chce zlecić przekład z języka czeskiego na polski i odwrotnie – zarówno przysięgłe, jak i zwykłe. Proponujemy tłumaczenia ustne i pisemne, dzięki czemu możemy zapewnić kompleksowe wsparcie zawsze, gdy pojawia się taka potrzeba.

Współpracujemy z osobami indywidualnymi, przedsiębiorstwami, instytucjami i każdym, kto zamierza zamówić profesjonalny przekład. Zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty - w celu uzyskania wyceny tłumaczeń przysięgłych skontaktuj się z nami lub wyślij zgłoszenie poprzez stronę kontaktową!

Tłumaczenia przysięgłe – poświadczone przekłady oficjalnych dokumentów

Głównym obszarem naszej działalności są przysięgłe tłumaczenia z języka czeskiego na polski i odwrotnie. Przyjmujemy do realizacji zlecenia polegająca na translacji wszelkiego rodzaju dokumentów i pism o oficjalnym charakterze, np. urzędowych, związanych z zatrudnieniem, edukacją, sprawami sądowymi czy historią medyczną. W wielu przypadkach potwierdzenie przekładu pieczęcią, którą dysponuje tłumacz przysięgły języka czeskiego, jest wymagane zgodnie z obowiązującymi przepisami. Dotyczy to m.in. takich dokumentów jak akty zawarcia małżeństwa, dyplomy ukończenia szkoły czy różnego rodzaju zaświadczenia.

Gwarantujemy translacje spełniające oficjalne kryteria, którymi z powodzeniem można się posługiwać w obiegu urzędowym. Są to poświadczone tłumaczenia dające pewność pełnej zgodności treści z oryginałem. Dzięki temu z powodzeniem można załatwić wszelkiego rodzaju procedury, które wymagają użycia dokumentów wydanych w innym kraju niż miejsce ich uzyskania. Ponieważ każde zlecenie realizowane przez nasze biuro wykonują odpowiednio wykwalifikowani tłumacze przysięgli dysponujący niezbędnymi uprawnieniami, możemy zapewnić wysoką jakość świadczonych usług.

Procedura zamawiania tłumaczeń przysięgłych języka czeskiego

Jeśli chcesz poznać cenę tłumaczeń przysięgłych języka czeskiego i zlecić nam ich wykonanie, skorzystaj ze specjalnego formularza, który znajdziesz na stronie. Procedura zamawiania usługi jest bardzo prosta:

  • wypełnij pola formularza i dołącz do niego skan dokumentów przeznaczonych do przekładu językowego,
  • poczekaj na kontakt naszego pracownika, który przedstawi wycenę,
  • po akceptacji oferty, realizujemy zlecenie, a następnie gotowe tłumaczenia wysyłamy drogą elektroniczną lub tradycyjną pocztą

Więcej informacji o powyższej procedurze znajdziesz na: Ceny Tłumaczeń

Doświadczeni i wykwalifikowani tłumacze przysięgli języka czeskiego

Nasz zespół tworzą fachowcy z co najmniej pięcioletnim stażem w branży, którzy doskonale znają język czeski. Umiejętności, wiedza i doświadczenie przekładają się na elastyczność działalności, dlatego poza translacjami przysięgłymi przekładamy na polski i odwrotnie wszelkiego rodzaju pozostałe treści. Zapraszamy do współpracy przy zleceniu dowolnych tekstów, np. marketingowych, informacyjnych, literackich czy publicystycznych. Niezależnie od ich rodzaju i objętości jesteśmy w stanie zapewnić wsparcie na najwyższym poziomie.

Po wykonaniu zlecenia przekazujemy je klientowi wraz z oryginalnym dokumentem. Przekład jest opieczętowany, co dowodzi jego pełnej zgodności z pierwowzorem i poświadcza tłumaczenie przysięgłe. Z tego względu sugerujemy dostarczenie nam odpisu, kopii lub skanu oryginalnego pisma – dostarczyć je można tradycyjną pocztą lub elektronicznie poprzez wiadomość e-mail.

Zapewniamy wierność przekładów, tak aby dokładnie oddawały pierwotną treść. Jednocześnie mamy świadomość, że język jest żywym tworem kształtowanym nie tylko przez oficjalne reguły, ale również kulturę, historię, obyczaje czy religię, dlatego w każdym zleceniu bierzemy pod uwagę kontekst treści. Również pod jej kątem dobieramy odpowiednie słownictwo i przyjmujemy określone założenia podczas realizacji zlecenia. W taki sposób wykonujemy zarówno przekłady pisemne, jak i tłumaczenia ustne w języku czeskim i z czeskiego na polski.

Jakimi dokumentami najczęściej zajmują się tłumacze przysięgli?

Skorzystanie z usługi wykonania takich tłumaczeń jest wręcz obowiązkowe w przypadku przekładów z językowych dokumentów mających moc prawną. Z tego powodu nasi tłumacze przysięgli języka czeskiego często zajmują się m.in.:

  • świadectwami oraz dyplomami,
  • ważnymi certyfikatami,
  • aktami zgonu i urodzenia oraz świadectwami ślubu,
  • dokumentacją sądową i aktami notarialnymi,
  • dokumentami firmowymi, w tym np. wyciągami z rejestrów działalności gospodarczej i handlowych,
  • zeznaniami podatkowymi.

Wykonamy tłumaczenia przysięgłe języka czeskiego każdego rodzaju dokumentów - zapraszamy do współpracy.

tłumaczenia przysięgłe języka czeskiego na język polski