Pomiń nawigację

Opinia: Tłumaczenie z polskiego na czeski - oficjalny list

Przedmiot zlecenia: Tłumaczenie z polskiego na czeski - oficjalny list
Rodzaj usługi: Tłumaczenie języka czeskiego
Opis zlecenia: Dla czeskiego Klienta, którego obsługujemy chcieliśmy wysłać informacje w rodzimym języku, aby uniknąć jakichkolwiek nieporozumień językowych.
Ponieważ działamy na terenie Wielkiej Brytanii znalezienie czeskiego zweryfikowanego tłumacza było odrobine utrudnione, zdecydowałem się poszukać w Internecie i trafiłem do Was.

Ocena ogólna: Moje pierwsze zlecenie zostało przyjęte i gdyby nie zawirowania z bankiem co do płatności, byłoby wszystko OK.
A jakby na złość jeszcze po drodze zgubiłem portfel, więc musiałem zmieniać ustawienia bankowe, czekając na nową kartę bankową.
To trwało ok. 2 tygodnie, zanim się wszystko unormowało z płatnością. W mieczyczasie Klient już nie potrzebował listu, więc zlecenie zostało anulowane, jakkolwiek płatność już poszła.
Nie było problemu z anulowaniem zlecenia, a płatność, bez żadnych problemów została przełożona na kolejne zlecenie, które przyszło po ok. miesiącu.
Zlecenie zawsze bardzo szybko potwierdzone (dla mnie BARDZO ważne) i bardzo szybko wykonane (również WAZNE).
Ostatnio miałem małe nieporozumienie z zachowaniem rozkładu graficznego tłumaczenia względem oryginału, ale zostało bardzo szybko rozwiązane.
Ocena ogólna: bardzo dobrze, przynajmniej dla mnie.
Moi Klienci się nie skarżą i rozumieją, co jest przekazane!

Jakość wykonania: Znakomicie
Stosunek ceny do jakości: Znakomicie
Ocena relacji: Znakomicie

Państwa dane

Nazwa firmy: Maciej Szester Tłumaczenia czeski
E-mail: maciej.szester@yahoo.co.uk
Telefon:
Osoba wypełniająca referencje: Maciej